Mesaj gönder
Ana sayfa

Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd.

şirket Profili

Çin Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. şirket Profili 0

4Showroom.jpg

 

Weilong Textile CO., LTD 1984 yılında bulundu, Gaohai Industrial, Danzao Kasabası, Nanhai, Foshan, Guangdong'da 35000㎡'lik bir alana sahip.Firmamız 30 yılı aşkın süredir denim kumaş üretiminde uzmanlaşmıştır.Arama, üretim ve satış entegrasyonuyla büyük ölçekli bir şirket olmamızı sağlayan gelişmiş makineler ve yetenekli işçilerle donatılmıştır.Yıllık satış hacmimiz 20.000.000 metreye ulaşabilir.

 

Dahası, şirketimiz üretim ve satış için güçlü bir ekibe sahiptir.“Kaliteli ve iyi hizmet” peşinde koşmakta ısrar ediyor, moda trendini takip etmek ve mevcut pazarın ihtiyacını karşılamak için daha fazla ürün yaratmaya çalışıyoruz.Ayrıca, Weilong'daki tüm çalışanların işbirliği ve hizmet konusunda iyi bir ruhu var, bu nedenle size en iyi satış öncesi hizmeti ve satış sonrası hizmeti sunabiliriz.

 

Kısacası, sizinle işbirliği yapmak bizim için bir zevktir, size en iyisini sunmaya söz veriyoruz ve gelecekte kazan-kazan işbirliği ve gelişmeye sahip olabileceğimizi umuyoruz. 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Weilong Textile CO., LTD 1984 yılında bulundu, Gaohai Industrial, Danzao Kasabası, Nanhai, Foshan, Guangdong'da 35000㎡'lik bir alana sahip. Firmamız 30 yılı aşkın süredir denim kumaş üretiminde uzmanlaşmıştır. Arama, üretim ve satış entegrasyonuyla büyük ölçekli bir şirket olmamızı sağlayan gelişmiş makineler ve yetenekli işçilerle donatılmıştır. Yıllık satış hacmimiz 20.000.000 metreye ulaşabilir.

 

 

Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Weilong

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 18000000-22000000

Yıl kurulan : 1984

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Sertifikalar Çin Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Sertifikalar Çin Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Sertifikalar Çin Foshan Nanhai Weilong Textile Co., Ltd. Sertifikalar